Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Lubin

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Lubinie

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niebanalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, na przykład czerwone serce, biały owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz efektowna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać w naszym sklepie w Lubinie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, olśniewającym prezentem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Lubin, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Lubin

Lokalizacja
Adres
ul. Kolejowa 9A,
Lubin 59-300
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu