Personalizacja balonów (napisy na balonach) Strzegom

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Strzegomiu

Potrzebujesz nanieść swój napis na balonach w Strzegom? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację wyjątkowego oraz niepowtarzalnego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Szymon, 4 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Kasi”, „Chrzest Święty Krystiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat mamo!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy oraz rozweseli obdarowanego. Dobieramy także kolor i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, srebrny owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę oryginalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i olśniewającemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Strzegom to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Strzegom

Lokalizacja
Adres
ul. Dąbrowskiego 14,
Strzegom 58-150
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu