Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Strzegom

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz zjawiskowego prezentu, który połączy magię i kreatywność w Strzegomiu? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Strzegomiu dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale również zaskakujące. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, oddające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Strzegomiu, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Strzegom

Lokalizacja
Adres
ul. Dąbrowskiego 14,
Strzegom 58-150
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu