Personalizacja balonów (napisy na balonach) Wąbrzeźno

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Wąbrzeźnie

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Wąbrzeźno? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację zjawiskowego i niespotykanego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek solenizanta na balonie (np. „Kubuś, 3 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Marty”, „Chrzest Święty Jacusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi i rozweseli obdarowanego. Dobieramy również kolory oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, niebieski owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i kreatywnemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Wąbrzeźno to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Wąbrzeźno

Lokalizacja
Adres
ul. Kopernika 10,
Wąbrzeźno 87-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu