Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Wąbrzeźno

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz nietuzinkowego prezentu, który połączy estetykę i awangardowość w Wąbrzeźnie? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Wąbrzeźnie dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długo.

Poszukujesz miejsca w Wąbrzeźnie, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Wąbrzeźno

Lokalizacja
Adres
ul. Kopernika 10,
Wąbrzeźno 87-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu