Personalizacja balonów (napisy na balonach) Łódź

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Łodzi

Potrzebujesz umieścić swój napis na balonach w Łódź? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie nietuzinkowego i zaskakującego upominku. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin osoby na balonie (np. „Szymon, 2 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Karoliny”, „Chrzest Święty Damiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat mamo!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy również kolor oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę zaskakującym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niezwykłemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Łódź to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Łódź (Andrespol)

Lokalizacja
Adres
ul. Rokicińska 125,
Łódź 95-020
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu