Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Łódź

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego upominku, który połączy urodę oraz niespotykaność w Łodzi? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Łodzi dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także niebanalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie misia czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na długi czas.

Poszukujesz miejsca w Łodzi, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Łódź (Andrespol)

Lokalizacja
Adres
ul. Rokicińska 125,
Łódź 95-020
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu