Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Lublin

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz zjawiskowego upominku, który połączy efektowność oraz awangardowość w Lublinie? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Lublinie dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale również oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długi czas.

Poszukujesz sklepu w Lublinie, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Lublin (Skende)

Lokalizacja
Adres
Al. Spółdzielczości Pracy 88/81,
Lublin 20-147
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 09:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu