Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Lublin

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Lublinie

Chciałbyś obdarować bliską osobę niekonwencjonalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład złote serce, fioletowy owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i niebanalna forma upominku, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać od nas w Lublinie osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, zjawiskowym upominkiem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Lublin, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Lublin (Skende)

Lokalizacja
Adres
Al. Spółdzielczości Pracy 88/81,
Lublin 20-147
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 09:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu