Personalizacja balonów (napisy na balonach) Tomaszów Lubelski

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Tomaszowie Lubelskim

Pragniesz umieścić swój napis na balonach w Tomaszów Lubelski? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie nietuzinkowego oraz jedynego w swoim rodzaju upominku. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię solenizanta na balonie (np. „Kubuś, 1 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Basi”, „Chrzest Święty Jacusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję awansu!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy oraz rozweseli obdarowanego. Dobieramy także barwy i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, niebieski owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niespotykanemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Tomaszów Lubelski to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Tomaszów Lubelski

Lokalizacja
Adres
ul. gen. Władysława Andersa 3a,
Tomaszów Lubelski 22-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu