Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Tomaszów Lubelski

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz nietuzinkowego prezentu, który połączy efektowność oraz awangardowość w Tomaszowie Lubelskim? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Tomaszowie Lubelskim dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długi czas.

Szukasz miejsca w Tomaszowie Lubelskim, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Tomaszów Lubelski

Lokalizacja
Adres
ul. gen. Władysława Andersa 3a,
Tomaszów Lubelski 22-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu