Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Nowa Sól

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz nietuzinkowego upominku, który połączy magię i niespotykaność w Nowej Soli? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Nowej Soli dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale także niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, otoczone innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na długo.

Szukasz miejsca w Nowej Soli, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Nowa Sól

Lokalizacja
Adres
ul. Józefa Piłsudskiego 21G,
Nowa Sól 67-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu