Personalizacja balonów (napisy na balonach) Zielona Góra

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Zielonej Górze

Potrzebujesz nanieść swój napis na balonach w Zielona Góra? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie niezwykłego oraz niespotykanego upominku. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Kamil, 2 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Magdy”, „Chrzest Święty Aleksandra”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat mamo!”, „Kocham Cię Gosiu!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi oraz ucieszy obdarowanego. Dobieramy także barwę oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, różowo-złota gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niezwykłemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Zielona Góra to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Zielona Góra

Lokalizacja
Adres
ul. Francuska 52,
Zielona Góra 65-943
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu