Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Zielona Góra

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz nietuzinkowego prezentu, który połączy piękno i niespotykaność w Zielonej Górze? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest realizowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Zielonej Górze dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale także niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie pieska czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich znajomych, pozostając w pamięci na długo.

Poszukujesz miejsca w Zielonej Górze, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Zielona Góra

Lokalizacja
Adres
ul. Francuska 52,
Zielona Góra 65-943
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu