Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Bochnia

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Bochni

Szukasz sklepu, która w Bochni lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niepowtarzalne dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej kolorystyce, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie stworzą niespotykany klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Przygotowujemy konstrukcje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Bochni i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz zobacz, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było zapamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Bochnia

Lokalizacja
Adres
ul. Sutoris 2,
Bochnia 32-700
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:30 - 20:00
Wtorek: 07:30 - 20:00
Środa: 07:30 - 20:00
Czwartek: 07:30 - 20:00
Piątek: 07:30 - 20:00
Sobota: 09:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu