Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Bochnia

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Bochni

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę nietuzinkowym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład różowe serce, fioletowy owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i niebanalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Bochni osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, olśniewającym prezentem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Bochnia, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Bochnia

Lokalizacja
Adres
ul. Sutoris 2,
Bochnia 32-700
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:30 - 20:00
Wtorek: 07:30 - 20:00
Środa: 07:30 - 20:00
Czwartek: 07:30 - 20:00
Piątek: 07:30 - 20:00
Sobota: 09:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu