Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Brzesko

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego prezentu, który połączy magię oraz kreatywność w Brzesku? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest realizowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Brzesku dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale także niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na lata.

Poszukujesz sklepu w Brzesku, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Brzesko

Lokalizacja
Adres
ul. Sobieskiego 3a,
Brzesko 32-800
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu