Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki) Brzesko

Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki)

Szukasz sklepu, która w Brzesku lub okolicach stworzy dla Ciebie dekorację z balonów? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

Dekoracje z balonów {stają się|są) coraz popularniejszym elementem zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko piękne bukiety balonowe, ale także imponujące girlandy, kolumny, łuki, bramy i ścianki, które doskonale ozdobią przestrzeń biur, budynków, sklepów czy sal bankietowych.

a) Girlandy organiczne: Ręcznie tworzone kompozycje z jedno- lub wielokolorowych balonów różnych rozmiarów. Idealne jako dekoracja na ścianę lub sufit, tworzące spójną oraz efektowną całość.

b) Kolumny, słupki balonowe: Wytrzymałe, pionowe struktury przypominające filary, wzmocnione od środka, by nie uginały się pod wpływem wiatru. Świetne jako ozdoba wejścia lub element scenografii.

c) Łuki i bramy balonowe: Niezwykłe konstrukcje, pod którymi można przejść, stworzone z balonów w wybranych kolorach. Doskonałe na linię mety zawodów sportowych, otwarcie sklepu czy przyjęcie weselne.

d) Ścianki z balonów: Imponujące powierzchnie stworzone z wielu balonów, dobrane w barwach firmowych lub tworzące wskazany wzór. Doskonałe jako tło do sesji zdjęciowych czy piękna dekoracja na event firmowy.

Nasze dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale także stworzone z dbałością o każdy szczegół. Pracujemy w Brzesku i okolicach. Dzięki różnorodności propozycji oraz możliwości dostosowania do indywidualnych oczekiwań, każda uroczystość zyska niepowtarzalny i olśniewający charakter. Wybierz naszą ofertę, a przekonasz się, jak balony mogą odmienić przestrzeń i dodać jej magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Brzesko

Lokalizacja
Adres
ul. Sobieskiego 3a,
Brzesko 32-800
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu