Personalizacja balonów (napisy na balonach) Szczucin

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Szczucinie

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Szczucin? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie niezwykłego i zaskakującego prezentu. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin solenizanta na balonie (np. „Kamil, 5 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Karoliny”, „Chrzest Święty Damiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Gosiu!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowanego. Dobieramy także kolorystykę i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, biały owal, różowo-złota gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i olśniewającemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Szczucin to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Szczucin

Lokalizacja
Adres
ul. Piłsudskiego 9,
Szczucin 33-230
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu