Personalizacja balonów (napisy na balonach) Góra Kalwaria

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Górze Kalwarii

Poszukujesz umieścić swój napis na balonach w Góra Kalwaria? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację niezwykłego i jedynego w swoim rodzaju upominku. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Maciuś, 6 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Małgosi”, „Chrzest Święty Aleksandra”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy również kolor oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niezwykłemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Góra Kalwaria to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Góra Kalwaria

Lokalizacja
Adres
ul. 3-go Maja 3/1,
Góra Kalwaria 05-530
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:30 - 16:30
Wtorek: 09:30 - 16:30
Środa: 09:30 - 15:30
Czwartek: 09:30 - 16:30
Piątek: 09:30 - 16:30
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: odbiór zamówień 08:00 - 10:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu