Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Góra Kalwaria

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz niezwykłego prezentu, który połączy estetykę oraz niespotykaność w Górze Kalwarii? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Górze Kalwarii dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niebanalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, oddające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Poszukujesz miejsca w Górze Kalwarii, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Góra Kalwaria

Lokalizacja
Adres
ul. 3-go Maja 3/1,
Góra Kalwaria 05-530
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:30 - 16:30
Wtorek: 09:30 - 16:30
Środa: 09:30 - 15:30
Czwartek: 09:30 - 16:30
Piątek: 09:30 - 16:30
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: odbiór zamówień 08:00 - 10:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu