Personalizacja balonów (napisy na balonach) Konstancin – Jeziorna

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Konstancinie-Jeziornie

Pragniesz umieścić swój napis na balonach w Konstancin – Jeziorna? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie zjawiskowego i jedynego w swoim rodzaju upominku. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin osoby na balonie (np. „Wiktoria, 1 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Karoliny”, „Chrzest Święty Darka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję awansu!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy i ucieszy obdarowanego. Dobieramy także kolory i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, niebieski owal, różowo-złota gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę zaskakującym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niezwykłemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Konstancin – Jeziorna to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Konstancin – Jeziorna

Lokalizacja
Adres
ul. Warszawska 31,
Konstancin – Jeziorna 05-520
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 18:00
Wtorek: 11:00 - 18:00
Środa: 11:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:30
Piątek: 10:00 - 18:30
Sobota: 09:30 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu