Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Nowy Dwór Mazowiecki

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz zjawiskowego prezentu, który połączy piękno i kreatywność w Nowym Dworze Mazowieckim? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Nowym Dworze Mazowieckim dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale także oryginalne. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na lata.

Poszukujesz miejsca w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja
Adres
ul. Zakroczymska 6,
Nowy Dwór Mazowiecki 05-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu