Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Nowy Dwór Mazowiecki

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Nowym Dworze Mazowieckim

Szukasz sklepu, która w Nowym Dworze Mazowieckim lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niezapomniane dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z naszą firmą każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta zawiera zarówno piękne balony w wybranej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem stworzą zaskakujący klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Realizujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie efektowne tło do pamiątkowych zdjęć.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i zobacz, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było zapamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja
Adres
ul. Zakroczymska 6,
Nowy Dwór Mazowiecki 05-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu