Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Ostrołęka

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego prezentu, który połączy magię i awangardowość w Ostrołęce? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Ostrołęce dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także oryginalne. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich znajomych, pozostając we wspomnieniach na lata.

Poszukujesz sklepu w Ostrołęce, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Ostrołęka

Lokalizacja
Adres
ul. Prądzyńskiego 6,
Ostrołęka 07-410
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu