Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Ostrołęka

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Ostrołęce

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, takie jak czerwone serce, niebieski owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz efektowna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Ostrołęce osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, olśniewającym upominkiem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Ostrołęka, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Ostrołęka

Lokalizacja
Adres
ul. Prądzyńskiego 6,
Ostrołęka 07-410
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu