Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Warszawa

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz nietuzinkowego upominku, który połączy efektowność oraz awangardowość w Piasecznie k. Warszawy? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Piasecznie k. Warszawy dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niebanalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając we wspomnieniach na długo.

Potrzebujesz sklepu w Piasecznie k. Warszawy, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Piaseczno

Lokalizacja
Adres
ul. Puławska 47 lokal 12,
Warszawa 05-500
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu