Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Warszawa

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Piasecznie k. Warszawy

Szukasz sklepu, która w Piasecznie k. Warszawy lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie niepowtarzalne dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z naszą firmą każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja zawiera zarówno piękne balony w wybranej barwie, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują jedyny w swoim rodzaju klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Realizujemy instalacje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Piasecznie k. Warszawy i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Piaseczno

Lokalizacja
Adres
ul. Puławska 47 lokal 12,
Warszawa 05-500
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu