Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Sokołów Podlaski

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk oraz niespotykaność w Sokołowie Podlaskim? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Sokołowie Podlaskim dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie misia czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, oddające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na lata.

Szukasz miejsca w Sokołowie Podlaskim, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Sokołów Podlaski

Lokalizacja
Adres
ul. Piłsudskiego 1/7,
Sokołów Podlaski 08-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu