Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Sokołów Podlaski

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Sokołowie Podlaskim

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niebanalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, na przykład różowe serce, biały owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i niebanalna forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Sokołowie Podlaskim osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, zjawiskowym upominkiem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Sokołów Podlaski, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Sokołów Podlaski

Lokalizacja
Adres
ul. Piłsudskiego 1/7,
Sokołów Podlaski 08-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu