Personalizacja balonów (napisy na balonach) Tarczyn

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Tarczynie

Pragniesz umieścić swój napis na balonach w Tarczyn? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie niezwykłego oraz niepowtarzalnego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Kubuś, 4 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Magdy”, „Chrzest Święty Jacusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Gosiu!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi oraz rozweseli obdarowaną osobę. Dobieramy także kolorystykę oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, biały owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę oryginalnym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz kreatywnemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Tarczyn to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Tarczyn

Lokalizacja
Adres
ul. Grójecka 9,
Tarczyn 05-555
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu