Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Tarczyn

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz niezwykłego upominku, który połączy wdzięk oraz awangardowość w Tarczynie? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Tarczynie dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie misia czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długo.

Poszukujesz sklepu w Tarczynie, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Tarczyn

Lokalizacja
Adres
ul. Grójecka 9,
Tarczyn 05-555
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu