Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Warszawa, Żoliborz

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego prezentu, który połączy urodę i niespotykaność w Warszawie na Żoliborzu? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Warszawie na Żoliborzu dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na lata.

Poszukujesz sklepu w Warszawie na Żoliborzu, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Żoliborz

Lokalizacja
Adres
ul. Jana Kochanowskiego 23 lokal H3
(wejście od ul. Rudnickiego),
Warszawa, Żoliborz 01-864
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu