Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Warszawa, Żoliborz

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Warszawie na Żoliborzu

Szukasz sklepu, która w Warszawie na Żoliborzu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niezapomniane dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej barwie, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują niepowtarzalny klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Budujemy instalacje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Warszawie na Żoliborzu i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia wytycznych naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Żoliborz

Lokalizacja
Adres
ul. Jana Kochanowskiego 23 lokal H3
(wejście od ul. Rudnickiego),
Warszawa, Żoliborz 01-864
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu