Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Węgrów

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Węgrowie

Szukasz firmy, która w Węgrowie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie niezapomniane dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z naszą firmą każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno piękne balony w określonej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie stworzą zaskakujący klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Tworzymy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Węgrowie i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych fotografii.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Węgrów

Lokalizacja
Adres
ul. Rynkowa 3,
Węgrów 07-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu