Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Węgrów

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Węgrowie

Chciałbyś obdarować bliską osobę niebanalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, takie jak różowe serce, biały owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz jedyna w swoim rodzaju forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Węgrowie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, zjawiskowym upominkiem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Węgrów, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Węgrów

Lokalizacja
Adres
ul. Rynkowa 3,
Węgrów 07-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu