Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Wołomin

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk i niespotykaność w Wołominie? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest realizowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Wołominie dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niebanalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie pieska czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, oddające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na lata.

Szukasz miejsca w Wołominie, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Wołomin

Lokalizacja
Adres
ul. Sikorskiego 2A,
Wołomin 05-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu