Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Wołomin

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Wołominie

Szukasz firmy, która w Wołominie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie niezwykłe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem zbudują zaskakujący klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Budujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Wołominie i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na lata, stanowiąc jednocześnie efektowne tło do pamiątkowych fotografii.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było pamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Wołomin

Lokalizacja
Adres
ul. Sikorskiego 2A,
Wołomin 05-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu