Personalizacja balonów (napisy na balonach) Wyszków

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Wyszkowie

Poszukujesz nanieść swój napis na balonach w Wyszków? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie wyjątkowego oraz zaskakującego prezentu. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek solenizanta na balonie (np. „Kamil, 4 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Karoliny”, „Chrzest Święty Darka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi i rozweseli obdarowaną osobę. Dobieramy również kolorystykę i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, biały owal, różowo-złota gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niecodziennemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Wyszków to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wyszków (Polonez)

Lokalizacja
Adres
ul. Pułtuska 112H (Os. Polonez),
Wyszków 07-202
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu