O nas Wyszków

Witaj w naszym sklepie z balonami i dekoracjami imprezowymi, zlokalizowanym w Wyszkowie!

Znajdujemy się obok Delikatesów Rodzinnych Somianka na osiedlu POLONEZ.

Tu znajdziesz wszystko, co potrzebne, by uczynić każdą okazję wyjątkową. Od efektownych balonów przez gustowne bukiety aż po różnorodne akcesoria dekoracyjne. Oferujemy szeroki wybór produktów, które dodadzą iskry i radości każdemu wydarzeniu. Nasza specjalizacja to balony napełniane helem, które sprawią, że każda impreza będzie niezapomniana.

Udogodnienia:
możliwość płatności kartą. Dużym udogodnieniem jest fakt, że nasz sklep jak i stoisko znajdują się na parterze, a brak schodów ułatwia dostęp rodzicom z wózkami dziecięcymi oraz osobom niepełnosprawnym. Zarówno pod sklepem jak i za stoiskiem znajduje się duży i wygodny parking. Nasi klienci mają również możliwość szybkiego i wygodnego kontaktu z naszymi pracownikami poprzez Facebook. Na terenie Wyszkowa dostarczymy Państwa zamówienie gratis.

Bez względu na to, czy organizujesz urodziny, imieniny, rocznicę, baby shower, Sylwestra czy romantyczne walentynki, mamy coś dla Ciebie. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą w doborze odpowiednich dekoracji i chętnie udzielą cennych rad, jak uświetnić organizowaną przez Ciebie imprezę.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu! Odkryj świat balonów i dekoracji, który sprawi, że Twoje wydarzenia będą nie tylko piękne, ale i niezapomniane. Nie możemy się doczekać, by być częścią Twoich najważniejszych chwil.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Wyszkowa i okolic do odwiedzenia naszego sklepu!

GoDan – Balony i Dekoracje Wyszków (Polonez),
ul. Pułtuska 112H (Os. Polonez), 07-202 Wyszków

GoDan – Balony i Dekoracje Wyszków (Polonez)

Lokalizacja
Adres
ul. Pułtuska 112H (Os. Polonez),
Wyszków 07-202
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu