Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Wyszków

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego prezentu, który połączy urodę i kreatywność w Wyszkowie? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest realizowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Wyszkowie dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na długo.

Poszukujesz miejsca w Wyszkowie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wyszków (Galeria)

Lokalizacja
Adres
ul. Generała Józefa Sowińskiego 62,
Wyszków 07-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu