O nas Wyszków

Witaj w naszym sklepie z balonami i dekoracjami imprezowymi, usytuowanym w Wyszkowie!

Nasz sklep jest zlokalizowany w Galerii Wyszków.

U nas znajdziesz wszystko, co niezbędne, by uczynić każdą okazję wyjątkową. Od wielu wzorów balonów przez eleganckie bukiety aż po różnorodne akcesoria dekoracyjne. Oferujemy szeroki wybór produktów, które dodadzą nietuzinkowego charakteru i radości każdemu wydarzeniu. Nasza specjalność to balony pompowane helem, które sprawią, że każda imprezka stanie się niezapomniana.

Udogodnienia:
możliwość płatności kartą. Dużym udogodnieniem jest fakt, że nasz sklep jak i stoisko znajdują się na parterze, a brak schodów ułatwia dostęp rodzicom z wózkami dziecięcymi oraz osobom niepełnosprawnym. Zarówno pod sklepem jak i za stoiskiem znajduje się duży i wygodny parking. Nasi klienci mają również możliwość szybkiego i wygodnego kontaktu z naszymi pracownikami poprzez Facebook. Na terenie Wyszkowa dostarczymy Państwa zamówienie gratis.

Bez względu na to, czy organizujesz urodziny, imieniny, rocznicę, baby shower, wieczór kawalerski czy romantyczne odnowienie przysięgi małżeńskiej, mamy coś dla Ciebie. Nasi profesjonalni pracownicy służą pomocą w wyborze odpowiednich dekoracji i chętnie udzielą cennych rad, jak urozmaicić Twoją imprezę.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu! Odkryj świat balonów i dekoracji, który sprawi, że Twoje wydarzenia będą nie tylko piękne, ale i niezapomniane. Nie możemy się doczekać, by stać się częścią Twoich najważniejszych chwil.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Wyszkowa i okolic do odwiedzenia naszego sklepu!

GoDan – Balony i Dekoracje Wyszków (Galeria),
ul. Generała Józefa Sowińskiego 62, 07-200 Wyszków

GoDan – Balony i Dekoracje Wyszków (Galeria)

Lokalizacja
Adres
ul. Generała Józefa Sowińskiego 62,
Wyszków 07-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu