Dekoracje balów szkolnych, studniówek, dni dziecka, przedszkoli Kędzierzyn-Koźle

Dekoracje balów szkolnych, studniówek, dni dziecka, przedszkoli w Kędzierzynie-Koźlu

Szukasz firmy, która w Kędzierzynie-Koźlu lub okolicach stworzy dla Ciebie w Twoim przedszkolu, szkole, świetlicy czy innej sali dekorację z balonów? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

Zaurocz dzieci, uczniów i młodzież niezapomnianymi dekoracjami balonowymi na balach szkolnych, studniówkach, Dniach Dziecka czy w przedszkolach! Nasza usługa polega na udekorowaniu wybranych wnętrz kolorowymi, efektownymi balonami oraz dodatkowymi dekoracjami zawierającymi balony.

Współpracujemy z przedszkolami, szkołami podstawowymi, gimnazjami, szkołami średnimi i uczelniami wyższymi, oferując szeroki zakres dekoracji na wszelkiego rodzaju wydarzenia - od Dni Dziecka, poprzez rozpoczęcie roku szkolnego, studniówki, egzaminy aż po zakończenie roku szkolnego i letnie zajęcia. Kreujemy również nastrojowe dekoracje sal gimnastycznych, korytarzy czy świetlic na różne okazje, na przykład Święta Bożego Narodzenia, Halloween, Bal Jesieni, Karnawał oraz wiele innych.

Nasza oferta obejmuje różnorodne formy dekoracji, takie jak organiczne girlandy z balonów, efektowne łuki i kolumny z balonów, dekoracje naścienne czy podwieszane pod sufity. Staramy się spełnić potrzeby dyrekcji szkół i przedszkoli, zawsze dopasowując się do potencjału dekorowanej powierzchni wnętrza, charakteru wydarzenia oraz dostępnego budżetu. Przyjmujemy zlecenia na realizację dekoracji w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach.

Nasze dekoracje balonowe nie tylko ożywią każdą imprezę szkolną, ale również zostaną na lata we wspomnieniach dzieci, nauczycieli oraz rodziców, stając się atrakcyjnym tłem dla wspólnych fotografii. Postaw na nasz sklep i zobacz, jak balony mogą przemienić szkolną uroczystość w niezapomniane wydarzenie!

GoDan – Balony i Dekoracje Kędzierzyn-Koźle

Lokalizacja
Adres
ul. Bema 18,
Kędzierzyn-Koźle 47-224
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu