Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Kędzierzyn-Koźle

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Kędzierzynie-Koźlu

Szukasz sklepu, która w Kędzierzynie-Koźlu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie wyjątkowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z naszą firmą każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta zawiera zarówno piękne balony w wybranej kolorystyce, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują niespotykany klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Przygotowujemy instalacje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wytycznych naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długo, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było pamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Kędzierzyn-Koźle

Lokalizacja
Adres
ul. Bema 18,
Kędzierzyn-Koźle 47-224
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu