Personalizacja balonów (napisy na balonach) Praszka

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Praszce

Poszukujesz nanieść swój napis na balonach w Praszka? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie zjawiskowego i oryginalnego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię solenizanta na balonie (np. „Wiktoria, 6 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Marty”, „Chrzest Święty Aleksandra”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi oraz rozweseli obdarowaną osobę. Dobieramy również barwy i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, niebieski owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę zaskakującym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz kreatywnemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Praszka to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Praszka

Lokalizacja
Adres
ul. Senatorska 31,
Praszka 46-320
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu