Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Krosno

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz nietuzinkowego prezentu, który połączy piękno i niespotykaność w Krośnie? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Krośnie dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale również oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Krośnie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Krosno

Lokalizacja
Adres
ul. Bursaki 29a,
Krosno 38-400
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu