Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Krosno

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Krośnie

Szukasz firmy, która w Krośnie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie niezapomniane dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno piękne balony w wybranej kolorystyce, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie stworzą niepowtarzalny klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Budujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Krośnie i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wytycznych naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie olśniewające tło do pamiątkowych fotografii.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz zobacz, jak niewielki detal potrafi zmienić przestrzeń na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było zapamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Krosno

Lokalizacja
Adres
ul. Bursaki 29a,
Krosno 38-400
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu