Personalizacja balonów (napisy na balonach) Przemyśl

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Przemyślu

Potrzebujesz umieścić swój napis na balonach w Przemyśl? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację zjawiskowego i jedynego w swoim rodzaju upominku. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek solenizanta na balonie (np. „Piotruś, 4 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Oli”, „Chrzest Święty Aleksandra”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy także barwy oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, biały owal, czarna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niecodziennemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Przemyśl to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Przemyśl

Lokalizacja
Adres
ul. Słowackiego 86,
Przemyśl 37-700
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu