Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Przemyśl

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Przemyślu

Chciałbyś obdarować bliską osobę zaskakującym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, na przykład różowe serce, biały owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i efektowna forma upominku, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać od nas w Przemyślu osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, pięknym upominkiem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Przemyśl, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Przemyśl

Lokalizacja
Adres
ul. Słowackiego 86,
Przemyśl 37-700
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu