Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Przeworsk

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk oraz kreatywność w Przeworsku? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest realizowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Przeworsku dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale również oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na długi czas.

Poszukujesz sklepu w Przeworsku, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Przeworsk

Lokalizacja
Adres
ul. Tadeusza Kościuszki 13,
Przeworsk 37-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu